Gå til indhold
FORSIDEN | LÆS OP | REN TEKST | PRINT | tysk flag engelsk flag |

www.sygehussonderjylland.dkTil Region SyddanmarkTil forsiden

Sygehusbyggeri Aabenraa og Sønderborg

Ledelse

Projektchef Martin Djørup
 

Projektchef

Martin Djørup

Mail:martin.djorup@rsyd.dk

Tlf. 2949 0347

 

     
           

Kvalitetsfondsprojektet

   

Specialsygehus Sønderborg

 
Billede af Mads Kjeldsen, Projektleder
 

 

Projektleder

Mads Kjeldsen

Mail:mads.kjeldsen@rsyd.dk

Tlf. 3051 4359

 
Ulf Hammer Eriksen
 
 
 

Byggeteknisk Projektleder

Ulf Hammer Eriksen

Mail:ulf.eriksen@rsyd.dk

Tlf. 2372 3911

           
Byggepladstilsyn Carl Bock
 

Projektleder for bygherretilsyn

Carl Bock

Mail:Carl.bock@rsyd.dk

Tlf. 2367 1529

Helle Otte
 

Projektkonsulent

Helle Paasch Otte

Mail:helle.otte@rsyd.dk

Tlf. 2335 1390

     

                                  Øvrige Opgaver

   
Bygningskonstruktør Suzan Schmidt
 

Bygningskonstruktør

Suzan Schmidt Andersson

Mail:suzan.schmidt@rsyd.dk

Tlf. 2992 5887

Kristian Hjerresen

 

 

Projektleder

Kristian Hjerresen

Mail:kristian.hjerresen@rsyd.dk

Tlf. 2963 9447

     
 
   
Billede af Maibritt Grejsen, sekretær
 

Specialist

Maibritt Grejsen

Mail:maibritt.grejsen@rsyd.dk

Tlf. 2916 6726

 
   
           
Controller Allan Nielsen
 

Controller

Allen Nielsen

Mail:allan.nielsen@rsyd.dk

Tlf. 2420 9151

     

 

 



Siden er sidst opdateret 30-1-2018



Sygehus Sønderjylland | Kresten Philipsens Vej 15 | 6200 Aabenraa | Tlf. 79 97 00 00 | shs.kontakt@rsyd.dk