Dette er tekstversionen af Sygehusbyggeri Aabenraa og Sønderborg
Klik her for at komme til den grafiske version af Sygehusbyggeri Aabenraa og Sønderborg

Forside - Læs op - Sitemap


Sygehusbyggeri Aabenraa og Sønderborg


Ledelse

 

Projektchef Martin Djørup
 

Projektchef

Martin Djørup

Mail:martin.djorup@rsyd.dk

Tlf. 2949 0347

 

     
           

Kvalitetsfondsprojektet

 

Specialsygehus Sønderborg

 

Billede af Mads Kjeldsen, Projektleder
 

 

Projektleder

Mads Kjeldsen

Mail:mads.kjeldsen@rsyd.dk

Tlf. 3051 4359

Ulf Hammer Eriksen
 
 
 

Byggeteknisk Projektleder

Ulf Hammer Eriksen

Mail:ulf.eriksen@rsyd.dk

Tlf. 2372 3911

           
Byggepladstilsyn Carl Bock
 

Projektleder for bygherretilsyn

Carl Bock

Mail:Carl.bock@rsyd.dk

Tlf. 2367 1529

Helle Otte
 

Projektkonsulent

Helle Paasch Otte

Mail:helle.otte@rsyd.dk

Tlf. 2335 1390

     

 Øvrige Opgaver                                 

 

Bygningskonstruktør Suzan Schmidt
 

Bygningskonstruktør

Suzan Schmidt Andersson

Mail:suzan.schmidt@rsyd.dk

Tlf. 2992 5887

Controller Allan Nielsen

 

Controller

Allen Nielsen

Mail:allan.nielsen@rsyd.dk

Tlf. 2420 9151

 

     
 
   

 




Region Syddanmark - Email: kontakt@regionsyddanmark.dk