Gå til indhold
FORSIDEN | LÆS OP | REN TEKST | PRINT | tysk flag engelsk flag |

www.sygehussonderjylland.dk

Kontakt

Ledelse

Teknisk chef
 

Teknisk chef 

Paul Erik Busch

Tlf. 79 97 08 10 / Mobil 28 95 27 47

peb@rsyd.dk

 

 
       
Driftenhed Aabenraa /Psyk.  
Teknisk souschef Aabenraa
 

 

Teknisk Souschef

Kim Møller - Rasmussen

Tlf. 92 43 49 99

Kim.Moller-Rasmussen@rsyd.dk

 

 
Team ansvarlig
 

 

Team ansvarlig

Jens Bjørg Andersen

Tlf. 79 97 64 04

jba@rsyd.dk

 

 

 
Driftenhed Sønderborg / Tønder  
Teknisk souschef Sønderborg
 

 

Teknisk Souschef

Leo Thams

Tlf. 79 97 71 64 / 29 16 67 17

Leo.Thams@rsyd.dk

 

 

 
Teamansvarlig Sønderborg
 

 

Team ansvarlig

Ralph Paulsen

Tlf. 79 97 70 65

RAP@rsyd.dk

 

 
FM - Gruppen  
Lars Hornbek  

 

FM Chef

Lars Hornbek

Tlf. 79 97 08 11 / 28 95 27 48

lars.hornbek@rsyd.dk

 

 

Søren Poulsen

 

Maskinmester

Søren Poulsen

Tlf. 79 97 63 47  / 30 31 53 59

soren.poulsen@rsyd.dk

 
       
Christina Rasmussen  

Miljø- og energikoordinator

Christina Rasmussen

Tlf. 40 23 93 81

Christina.Rasmussen3@rsyd.dk

 
       
Karen Christensen  

Specialist 

Karen M. Christensen

Tlf. 79 97 63 96 / 79 97 63 79

Karen.Christensen@rsyd.dk

 
       
Teknisk designer
 

 

Teknisk designer

Yvonne Wolf

Tlf. 79 97 71 01

Yvonne.Wolf@rsyd.dk

 

 

 

 


Post

Sygehus Sønderjylland
Teknisk Service
Kresten Philipsens Vej 15
6200 Aabenraa

E-post (også til sikker mail)

kontakt@shs.regionsyddanmark.dk

Hjemmeside

www.sygehussonderjylland.dk

 


Siden er sidst opdateret 18-2-2019
ServiceCenter



Sygehus Sønderjylland | Kresten Philipsens Vej 15 | 6200 Aabenraa | Tlf. 79 97 00 00 | shs.kontakt@rsyd.dk