Gå til indhold
FORSIDEN | LÆS OP | REN TEKST | PRINT | Deutch English |

Kontakt

Ledelse

Teknisk chef, Paul Erik Busch
 

Teknisk chef 

Paul Erik Busch

Tlf. 79 97 08 10 / Mobil 28 95 27 47

peb@rsyd.dk

 

     

Driftenhed Aabenraa /Psykiatri

 
Kim Møller - Rasmussen, Teknisk souschef Aabenraa
 

 

Teknisk Souschef

Kim Møller - Rasmussen

Tlf. 92 43 49 99

Kim.Moller-Rasmussen@rsyd.dk

 

     
Jens Bjørg Andersen, Team ansvarlig
 

 

Team ansvarlig

Jens Bjørg Andersen

Tlf. 79 97 64 04

jba@rsyd.dk

 

 

Driftenhed Sønderborg / Tønder

 
Leo Thams, Teknisk souschef Sønderborg
 

 

Teknisk Souschef

Leo Thams

Tlf. 79 97 71 64 / 29 16 67 17

Leo.Thams@rsyd.dk

 

 

     
Ralph Paulsen, Teamansvarlig Sønderborg
 

 

Team ansvarlig

Ralph Paulsen

Tlf. 79 97 70 65

RAP@rsyd.dk

 

FM - Gruppen

 
Lars Hornbek, FM Chef
 

 

FM Chef

Lars Hornbek

Tlf. 79 97 08 11 / 28 95 27 48

lars.hornbek@rsyd.dk

 

     
Søren Poulsen, Maskinmester
 

Maskinmester

Søren Poulsen

Tlf. 79 97 63 47  / 30 31 53 59

soren.poulsen@rsyd.dk

     
Christina Rasmussen, Miljø- og energikoordinator
 

Miljø- og energikoordinator

Christina Rasmussen

Tlf. 40 23 93 81

Christina.Rasmussen3@rsyd.dk

     
Karen Christensen, Specialist
 

Specialist 

Karen M. Christensen

Tlf. 79 97 63 96 / 79 97 63 79

Karen.Christensen@rsyd.dk

     
Yvonne Wolf, Teknisk designer
 

 

Teknisk designer

Yvonne Wolf

Tlf. 79 97 71 01

Yvonne.Wolf@rsyd.dk

 

 


Post

Sygehus Sønderjylland
Teknisk Service
Kresten Philipsens Vej 15
6200 Aabenraa

E-post (også til sikker mail)

shs.kontakt@rsyd.dk

 


Siden er sidst opdateret 15-10-2020



Tilgængelighedserklæring | Om hjemmesiden | Sitemap | Kontakt os