Gå til indhold
FORSIDEN | PRINT | Deutch English |

Sygehus Sønderjylland

Uddannelsesansvarlige overlæger

 

 

Speciale

 

 

Uddannelsesansvarlig overlæge

 

Mail

Medicinsk Aabenraa

Claudio Palumbo

Claudio.Palumbo@rsyd.dk

 

Kardiologi

Michael Skov Hansen

Michael.Skov.Hansen@rsyd.dk

 

Anæstesi

Jacob Kuhn

Jacob.Kuhn@rsyd.dk

 

Gynækologi

Johannes Vejbæk Nicolaisen

Johannes.Vejbaek.Nicolaisen2@rsyd.dk

 

Neurologi

Rafal Koterwa

Rafal.Koterwa@rsyd.dk

 

Radiologi

Thomas Hill

Thomas.Hill1@rsyd.dk

 

Mikrobiologi

Ming Chen

Ming.Chen@rsyd.dk

 

Ortopædi

Christian Kynde

Christian.Kynde@rsyd.dk

 

 

 

 

Pædiatri

Ann Lawaetz Skovgaard

Ann.Lawaetz.Skovgaard@rsyd.dk

 

Patologi

Eva M. P. Jensen

Eva.Jensen@rsyd.dk

 

Oto-rhino-laryngologi

Susanne Holm Nielsen

Susanne.Holm.Nielsen@rsyd.dk

 

Urologi

Bettina König

Bettina.Koenig@rsyd.dk

 

Medicinsk Sønderborg

Maria Ralli

Christoffer Budde Nielsen

 

Maria.Ralli@rsyd.dk

CBN@rsyd.dk

 

Oftalmologi

Brigitte Wegner

Brigitte.Wegner@rsyd.dk

 

Kirurgi

afventer

 

 

 

FAM – tværgående funktion

Mats Lindberg

Mats.Lindberg@rsyd.dk

 

 


Siden er sidst opdateret 03-09-2021
Sygehus Sønderjylland



Tilgængelighedserklæring | Om hjemmesiden | Sitemap | Kontakt os